Haber

Çağdaş Bodrumspor, Sportive ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Türkiye Sigorta Basketbol Muhteşem Ligi’nin yeni takımlarından Çağdaş Bodrum sporçok markalı aktif spor markası Sportive ile sponsorluk anlaşması yaptı.

Kulüpten yapılan açıklamada, Türkiye Basketbol Ligi’nden Basketbol Harikalar Ligi’ne çıkmayı başaran kulüp ile şirket arasındaki anlaşma Sportive’nin Bodrum Midtown alışveriş merkezindeki mağazasında imzalandı.

Çağdaş Bodrumspor Kulüp Lideri Dağlarca Çağlar ve Sportive Kıdemli Yöneticisi (CEO) Zeynep Selgur’un katılımıyla gerçekleştirilen imza töreninde kulüp yöneticileri ve basketbolcular da hazır bulundu.

Dağlarca Çağlar yaptığı açıklamada, “Çağdaş Bodrumspor olarak forma sponsorluğunu ve lisanslı çalışmaları Sportive markasının tecrübe ve uzmanlığına devretmekten gurur duyuyoruz.

Mutlu olduklarını ve takımın mücadele gücünün bu birlikteliğe heyecan katacağını söyledi.

Zeynep Selgur da kulübün bu kadar kısa sürede elde ettiği başarının ilham verici olduğunu belirterek, “Daha yolun başında olan Çağdaş Bodrumspor’un basketboldaki yerini emin adımlarla sağlamlaştıracağına ve bir Bodrum sevdalısı olarak inancım tamdır. , Çağdaş Bodrumspor ekibine başarılar diliyorum.” terimleri kullandı.

İki yıllık anlaşma çerçevesinde Sportive, Çağdaş Bodrumspor Kulübü’nün hem A hem de altyapı gruplarının maç, kamp ve antrenman sürelerinde giyeceği forma ve lisanslı eserlerini Sportive üretecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu